Kredyty mieszkaniowe, kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, kredyty samochodoweKredyt samochodowy, kredyt gotówkowy, karty kredytowe, auto kredyt

Kontakt   Kredyty   Pożyczki   Karty kredytowe   Konta bankowe   Lokaty   Fundusze   Emerytury

Kredyty mieszkaniowe

Czy ktoś może mi pomóc przy wyborze kredytu?

Kredyty mieszkaniowe

Kredyty mieszkaniowe
  »  Kredyty mieszkaniowe
Pożyczki hipoteczne
  »  Kredyty konsolidacyjne
Kredyty samochodowe
  »  Pożyczki hipoteczne
Kredyty samochodowe
  »  Kredyty samochodowe
Kredyty konsumpcyjne
  »  Kredyty konsumpcyjne

Kredyty dla firm

  »  Kredyty dla firm
Karty kredytowe
  »  Karty kredytowe

Kredyty dla firm

  »  Leasing

Karty kredytowe

Kredyty dla firm
  »  Kontakt

Kredyty hipoteczne

  

 

Chciałbyś zamieścić link do swojej strony ?

Napisz: linki(at)pox.pl

 

 

Linki do ciekawych stron www


agencja reklamowa

www.alegro.pl

 

Cybernetyczna Przystań

Rozrywka przydatne serwisy i informacje.
Znajdziesz tutaj: radio i tv internetowe, multiwyszukiwarki, e-kartki, tła na strony www, gry flash, test szybkości łącza, dane whois i ip, newsy, generator bannerów, ogólno tematyczne forum dyskusyjne oraz wiele innych atrakcji.
Zapraszamy do zapisania się na forum.

Projektowanie Stron

Tatry - lato 2003 - opisy szlaków, ekwipunek, zdjęcia

Białka Tatrzańska noclegi

Stara i nowa matura

Dawny Inowrocław

Banki

Kredyt konsolidacyjny

 

komputer problem i wirus

pomoc komputerowa

Składki ZUS

Odżywki

mediaNews.com.pl - wortal medialny

Autoryzowana strona Jacka Stachursky'ego

Photoshop & Corel

 

 

Cel kredytu

Finansowanie inwestycji związanych z nieruchomościami :

* Mieszkalnymi
* Komercyjnymi (lokale biurowe, handlowe, usługowe, magazyny i inne) 

w tym m.in. na:

* zakup
* budowę, rozbudowę, remont, modernizację
* refinansowanie kapitału zainwestowanego w nieruchomość
* refinansowanie kredytów zaciągniętych w innych bankach 

Kredytobiorca

Kredytobiorcą może być:

* osoba prawna - sektora prywatnego lub publicznego
* osoba fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą lub gospodarstwo rolne
* osoba fizyczna 

 

Osoby, które ubiegają się o walutowe kredyty mieszkaniowe, muszą liczyć się ze znacznie dłuższym oczekiwaniem na ich uzyskanie. To efekt tzw. Rekomendacji S, czyli ograniczeń w udzielaniu kredytów walutowych, wprowadzonych przez Komisję Nadzoru Bankowego.

 

 

Kredyty mieszkaniowe

Lokaty bankowe

Śmieszne kawały

Bajki

Windykacja należności

 

 

randki

Suplementy Diety

Pożyczki hipoteczne

gazeta polsko-niemiecka

fotki

Kredyt gotówkowy

 

 

 

 

Kalkulatory kredytowe:

Sprawdź ile wynosi rzeczywiste oprocentowanie twojego kredytu. Kalkulator pozwala na obliczenie rzeczywistego oprocentowania kredytu zgodnie z zasadami zawartymi w ustawie o kredycie konsumenckim. Można porównywać tą metodą również inne rodzaje kredytów.

Kredyt konsumencki - kredyt lub pożyczka udzielana przez instytucję finansową lub innego kredytodawcę na rzecz klienta indywidualnego.

Rzeczywisty koszt kredytu - uwzględnia wszystkie koszt kredytu raz z odsetkami i innymi opłatami oraz prowizjami z wyjątkiem kosztów zabezpieczenia kredytu, zmiany kursów walut, prowadzenia rachunku i kosztów związanych z niewywiązywaniem się przez kredytobiorcę z umowy kredytu konsumenckiego. 

Zabezpieczeniem kredytu hipotecznego może być inna nieruchomość, należąca do Ciebie lub osoby trzeciej. Możesz też zabezpieczyć się na więcej niż jednej nieruchomości.

Bank finansuje maksymalnie do 110% kosztów inwestycji, w zależności od celu kredytowania, wartości zabezpieczenia oraz zakupu ubezpieczenia na wypadek utraty pracy. 

Co zabezpiecza hipoteka?

Hipoteka jest najczęściej stosowaną formą zabezpieczenia kredytu na zakup mieszkania, domu lub działki. Hipoteka jest wyrażona określoną sumą pieniężną i istnieje tak długo, jak długo istnieje wierzytelność. Wraz z wygaśnięciem wierzytelności wygasa również hipoteka. Hipoteka zwykła jest ustanawiana w celu zabezpieczenia kredytu o znanej wysokości oprocentowania oraz warunków jego spłaty, które są stawiane przez bank. Hipoteka zabezpiecza również roszczenia banku dotyczące odsetek nie przedstawionych oraz koszty postępowania egzekucyjnego. Według prawa hipoteka może zabezpieczać wierzytelność pieniężną. Zabezpiecza ona nie tylko samą wierzytelność, ale także odsetki nie przedawnione oraz przyznane koszty postępowania. Warto pamiętać, że wierzyciel nie ma prawa do korzystania z nieruchomości oraz nie ma żadnej władzy nad nią. Natomiast kredytobiorcy, czyli właścicielowi nieruchomości nie wolno dokonywać czynności, które doprowadziłyby do zmniejszenia wartości nieruchomości obciążonej, poniżej zabezpieczonej wierzytelności. Należy pamiętać, że hipoteka jest prawem pozostającym w ścisłym związku z wierzytelnością, którą zabezpiecza i jest skuteczna wobec następców prawnych, czyli np. kolejnych właścicieli.

 

 

Banki - Portal Finansowy - Produkty finansowe on-line: konta osobiste, konta młodzieżowe, lokaty, konta firmowe, konta dla MSP, karty kredytowe, kredyty mieszkaniowe, kredyty konsolidacyjne, pożyczki hipoteczne, kredyty konsumpcyjne, kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe, leasing, kredyty dla firm, fundusze inwestycyjne, emerytury, IKE, windykacja należności. Nasz portal to produkty finansowe oferowane przez najlepsze banki internetowe i instytucje finansowe takie jak: mBank, Inteligo, Multibank, Dombank, GE Bank Mieszkaniowy, Bank BPH, BPH Bank Hipoteczny, Bank Zachodni WBK, CitiBank Handlowy, Raiffeisen Bank, Bank Pocztowy, Deutsche Bank, Open Finance, Fortis Bank, Bank Millennium, Santander Consumer PTF Bank, PKO Bank Polski (PKO BP), Krajowy Rejestr Długów (KRD), Krajowa Giełda Wierzytelności, BRE Leasing.

Kredyt hipoteczny | koszulki  | Konta bankowe | Kredyt na samochódKredyt samochodowyKredyt mieszkaniowy

Home

 

Copyright © 2004. All rights reserved.
Revised: 07 kwietnia 2011 .